CeruOlio spray do uszu 30 ml

15,90 zł

CeruOlio spray do uszu 30 ml – wyrób medyczny.

  • Bezpieczeństwo zakupu Bezpieczeństwo zakupu
  • Darmowa dostawa powyżej 200 zł Darmowa dostawa powyżej 200 zł
  • Darmowy zwrot Darmowy zwrot
Spray do uszu Ceru-Olio to wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia i osób dorosłych. Jest to wygodna i skuteczna metoda oczyszczania uszu z woskowiny usznej, zmniejszająca konieczność wykonywania zabiegów płukania uszu. Pomaga również chronić uszy przed infekcjami oraz pielęgnuje skórę zewnętrznego przewodu słuchowego.

Skład: oliwa z oliwek (Olea europaea)

Objętość: 30 ml

Ilość dawek w opakowaniu: 140 dawek

Sposób użycia

Przed pierwszym użyciem należy kilka razy energicznie nacisnąć pompkę dozownika w celu jego napełnienia i uzyskania prawidłowego rozpylenia wyrobu. Pociągnąć płatek ucha delikatnie do góry i do tyłu. Trzymając buteleczkę w pozycji pionowej wprowadzić aplikator do zewnętrznego przewodu słuchowego i nacisnąć końcówkę. Po użyciu wyrobu, końcówkę należy umyć pod bieżąca woda i delikatnie osuszyć. Po zastosowaniu wyrobu nie ma potrzeby dodatkowego przepłukiwania przewodu słuchowego.

Dawkowanie

Dzieci i niemowlęta powyżej 6 miesiąca życia: 1 rozpylenie do przewodu słuchowego zewnętrznego. U dzieci i niemowląt wyrób powinien być aplikowany przez osobę dorosła z zachowaniem szczególnej ostrożności. Dorośli: 1 do 2 rozpyleń do przewodu słuchowego zewnętrznego. Rozpuszczanie korków woskowinowych: stosować 3-5 razy dziennie, aż do rozpuszczenia zalegającej woskowiny. Jeżeli problemy ze słuchem lub inne dolegliwości będą się utrzymywać powyżej 5 dni, należy skonsultować się z lekarzem. Działanie profilaktyczne oraz odpowiednia higiena uszu: stosować 1-2 razy w tygodniu w celu zapobiegania tworzeniu się korków woskowinowych. Stosować bezpośrednio przed kąpielą w celu przeciwdziałania zaleganiu wody w uchu.

Wskazania do stosowania

  • Osoby z nadmierną produkcją woskowiny usznej
  • Osoby z często tworzącymi się korkami woskowinowymi
  • Osoby ze zniekształconym lub zwężonym przewodem słuchowym zewnętrznym
  • Osoby z tendencja do wysychania woskowiny usznej
  • Osoby używające urządzeń ze słuchawkami umieszczanymi w przewodzie słuchowym zewnętrznym (np. osoby niedosłyszące, osoby używające zestawów słuchawkowych do telefonów czy innych urządzeń elektronicznych)
  • Osoby po zabiegach operacyjnych – tylko po konsultacji z lekarzem
  • Osoby uprawiające sporty wodne (np. pływanie, nurkowanie).

POBIERZ INFORMACJE O PRODUKCIE

ANKIETA

Data ważności: 30.09.2019

Wytwórca: Ośrodek Badawczo- Produkcyjny Politechniki Łódzkiej "ICHEM" Sp. z o. o. ul. Dostawcza 12A, 93-231 Łódź

Produkty powiązane