DHA + witamina D3 2000 IU - 60 kapsułek

21,90 zł

DHA + witamina D3 2000 IU – suplement diety wspomagający dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

  • Bezpieczeństwo zakupu Bezpieczeństwo zakupu
  • Darmowa dostawa powyżej 200 zł Darmowa dostawa powyżej 200 zł
  • Darmowy zwrot Darmowy zwrot

Spożywanie kwasu dokozaheksaenowego (DHA) przez matkę przyczynia się do prawidłowego rozwoju oczu i mózgu u płodu i niemowląt karmionych piersią (Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 200 mg DHA dziennie ponad zalecane dzienne spożycie kwasów tłuszczowych omega-3 dla dorosłych, tj.: 250 mg DHA i EPA)

Witamina D3 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu:

- układu odpornościowego

- mięśni

- kości i zębów

Składniki: Olej z mikroalg z rodzaju Schizochytrium sp., kapsułka miękka (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol), cholekalcyferol (witamina D).

Sposób użycia: W celu uzyskania zamierzonego efektu należy stosować 1 kapsułkę/dzień po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość w opakowaniu: 60 kapsułek 

Najlepiej spożyć przed końcem: 31.12.2019