Flexi Chondro - 60 kapsułek

34,90 zł

FLEXI Chondro – suplement diety.

  • Bezpieczeństwo zakupu Bezpieczeństwo zakupu
  • Darmowa dostawa powyżej 200 zł Darmowa dostawa powyżej 200 zł
  • Darmowy zwrot Darmowy zwrot

Chondroityna w postaci siarczanu chondroityny występuje naturalnie w chrząstce stawowej. W połączeniu z białkami tworzy proteoglikany odpowiedzialne za prawidłową elastyczność i właściwości mechaniczne chrząstki.

Składniki: sól sodowa siarczanu chondroityny (z ryb i skorupiaków), kapsułka (żelatyna, barwnik – dwutlenek tytanu), L-leucyna, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu.

W zalecanej do spożycia dziennej porcji (1 kapsułka):

Siarczan chondroityny - 500 mg

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia – 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią i osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość w opakowaniu: 60 kapsułek

Produkty powiązane