Memodiet - 90 kapsułek

39,90 zł

MEMODIET – suplement diety wspomagający pamięć i koncentrację.

 

Bezpieczeństwo zakupu

 

Darmowa dostawa powyżej 200 zł

 

Darmowy zwrot

MEMODiet brainPOWER*

suplement diety

również dla graczy komputerowych*

90 kapsułek

Składniki aktywne:

 • magnez
 • l-karnityna
 • różeniec górski (Rhodiola rosea)
 • GABA
 • l-tyrozyna
 • witania ospała
 • witamina C
 • bakopa drobnolistna
 • wąkrota azjatycka
 • witamina E
 • witamina D
 • Huperzia serrata
 • witamina A
 • witamina B6

*Witamina C, B6 i magnez pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu funkcji psychologicznych, przyczyniając się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi, które jest związane z pracą i reaktywnością mózgu;  do optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej;  pomaga przystosować się do stresu emocjonalnego,  stymulować układ nerwowy, pomaga stymulować percepcję.

Ekstrakt z bakopy drobnolistnej może mieć pozytywny wpływ na mózg, może wywierać krótko- i długoterminowy wpływ na wzmocnienie pamięci, może pomóc w zwiększaniu koncentracji, pomaga w łagodzeniu i zapobieganiu stresowi, wspomaga pamięć, funkcje poznawcze, koncentrację, zapamiętywanie oraz zdolność uczenia się.

Ekstrakt z witanii ospałej wspiera w okresach napięcia psychicznego i nerwowego oraz przyczynia się do osiągnięcia stanu relaksu i dobrego samopoczucia psychicznego; pomaga utrzymać zdolności fizyczne i psychiczne w przypadku osłabienia, wyczerpania, zmęczenia i utraty koncentracji.

Składniki w porcji dziennej (3 kapsułki): kapsułka (żelatyna, barwnik-dwutlenek tytanu), węglan magnezu (magnez: 93,7 mg - 25%**), winian L-karnityny (L-karnityna: 100 mg), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea): 100 mg [standaryzowany na 3% rozawin (3 mg) i 1% salidrozydów (1 mg)], kwas gamma-aminomasłowy (GABA): 100 mg, L-tyrozyna: 100 mg, ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera): 90 mg [standaryzowany na 2,5% witanolidów (2,3 mg)], kwas L-askorbinowy (witamina C: 90 mg – 112,5%**), ekstrakt z części naziemnych bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri): 50 mg [standaryzowany na 6% glikozydów (3 mg)], ekstrakt z liści wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica): 50 mg [standaryzowany na 2% azjatykozydów (1 mg)], octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E: 12 mg – 100%**), cholekalcyferol (witamina D: 50 µg – 2000 IU - 1000%**), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna (żel celulozowy), ekstrakt z ziela Huperzia serrata (Lycopodium serratum): 10 mg [standaryzowany na 1% hupercyny A (0,1 mg)], octan retinylu (witamina A: 800 µg – 100%**), substancja przeciwzbrylająca- dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6: 1,4 mg -100%**). **DRWS - Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia dla osób dorosłych

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia 3 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Ostrzeżenie: Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspakajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość w opakowaniu: 90 kapsułek