Slimessa PROBIOFAST - 30 kapsułek

9,00 zł

Slimessa PROBIOFAST– suplement diety wspomagający odchudzanie.

  • Bezpieczeństwo zakupu Bezpieczeństwo zakupu
  • Darmowa dostawa powyżej 200 zł Darmowa dostawa powyżej 200 zł
  • Darmowy zwrot Darmowy zwrot
  • Lactobacillus acidophilus – bakteria probiotyczna naturalnie występująca w wielu produktach żywnościowych, a także m.in. w przewodzie pokarmowym i jamie ustnej człowieka. Posiada zdolność przekształcania laktozy w kwas mlekowy.
  • Lactobacillus acidophilus – oczyszcza przewód pokarmowy i jelita z toksyn oraz ubocznych produktów przemiany materii.
  • Bifidobacterium animalis – bakteria probiotyczna; działanie korzystne tego szczepu związane jest z etapem jego przemieszczania się w przewodzie pokarmowym. Szczep ten nie ma zdolności adherencji do nabłonka przewodu pokarmowego.

Sposób użycia: Należy spożywać 1-2 tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Składniki:  kapsułka (hypromeloza), inulina, substancja wypełniająca - sorbitol, skrobia kukurydziana, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna (żel celulozowy), L-leucyna, bakterie Lactobacillus acidophilus LA02 DSM 21717, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, bakterie Bifidobacterium animalis subsp. lactis BS01 LMG P-21384 (zawiera: mleko i soję).


skład slimessa probiofast