Glukomannan - 90 kapsułek

38,90 zł

GLUKOMANNAN 550 mg 90 kapsułek – suplement diety wspomagający odchudzanie.

 

Bezpieczeństwo zakupu

 

Darmowa dostawa powyżej 200 zł

 

Darmowy zwrot

W ramach diety niskokalorycznej glukomannan pomaga w utracie wagi.


Składniki: ekstrakt z kłacza dziwidła (Amorphophallus konjac) standaryzowany na min. 92% glukomannanu, kapsułka (żelatyna), L-leucyna.


Sposób użycia: 
Zalecana dzienna porcja do spożycia: 3 razy dziennie po 2 kapsułki min. 15 minut przed głównymi posiłkami. Produkt należy popić 1 lub 2 szklankami wody. Ostrzeżenie: W przypadku osób mających trudności z połykaniem lub spożycia produktu z niewystarczającą ilością płynu istnieje ryzyko zadławienia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych z nadwagą. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Zawartość w opakowaniu: 90 kapsułek