Glukomannan - 90 kapsułek

18,90 zł

GLUKOMANNAN – suplement diety wspomagający odchudzanie.

  • Bezpieczeństwo zakupu Bezpieczeństwo zakupu
  • Darmowa dostawa powyżej 200 zł Darmowa dostawa powyżej 200 zł
  • Darmowy zwrot Darmowy zwrot
  • pomaga w utracie masy ciała
  • wpływa na kontrolę wagi
  • wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi

Składniki: Glukomannan, kapsułka żelatynowa (żelatyna, barwnik- dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu.

Skład:

Nazwa składnikaw 1 kapsułceZawartość w porcji dziennej 6-8 kapsułek:
Glukomannan 500 mg 3000 mg / 4000 mg

Sposób użycia:  Zalecana dzienna porcja do spożycia dla dorosłych: 3-4 razy dziennie po 2 kapsułki przed posiłkiem. Produkt należy popić 1-2 szklankami wody, w celu zagwarantowania jego prawidłowego działania. W przypadku osób mających trudności z połykaniem lub spożycia produktu z niewystarczającą ilością wody istnieje ryzyko zadławienia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych z nadwagą. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Zawartość w opakowaniu: 90 kapsułek

Produkty powiązane