GUARANA ASHWAGANDHA RHODIOLA 90 kapsułek

52,90 zł

GUARANA ASHWAGANDHA RHODIOLA 90 kapsułek - suplement diety

adaptogeny na pamięć i koncentrację

 

Bezpieczeństwo zakupu

 

Darmowa dostawa powyżej 200 zł

 

Darmowy zwrot

Suplement diety

Guarana + ashwagandha + rhodiola

90 kapsułek

Składniki produktu wykazują aktywność adaptogenną

Różeniec górski przyczynia się do utrzymania optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej, pomaga organizmowi przystosować się do różnego rodzaju wysiłku: fizycznego, psychicznego (ułatwia radzenie sobie w sytuacji stresu emocjonalnego)

Ashwagandha przyczynia się do utrzymania stanu równowagi emocjonalnej i ogólnego dobrego samopoczucia. Pomaga utrzymać sprawność fizyczną i psychiczną w przypadkach osłabienia, wyczerpania, znużenia i utraty koncentracji. Poprawia odporność organizmu na stres. Wspomaga zasypianie. Wspomaga proces uczenia się oraz pamięć i koncentrację.

Kofeina (zawarta w ekstrakcie z nasion guarany) pomaga poprawić koncentrację

Produkt zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Zawartość kofeiny: 132 mg/porcję dzienną (2 kapsułki).

Składniki: ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth) standaryzowany na min. 22% kofeiny, ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera) standaryzowany na min. 2,5% witanoloidów, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) standaryzowany na min. 3% rozawin, kapsułka (żelatyna), substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu.

W zalecanej do spożycia dziennej porcji (2 kapsułki):

ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth) - 600 mg

w tym kofeina - 132 mg

ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera) - 400 mg

w tym witanoloidy - 10 mg

ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) - 320 mg

w tym rozawiny - 9,6 mg

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są istotne.  Ostrzeżenia: Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu: (132 mg/porcję dzienną (2 kapsułki)). Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspakajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Produkty powiązane