MAGNEZ 400 z witaminą B6 - 14 saszetek

17,90 zł

Magnez w postaci cytrynianiu magnezu

400 mg magnezu w 1 saszetce

 

Bezpieczeństwo zakupu

 

Darmowa dostawa powyżej 200 zł

 

Darmowy zwrot

Magnez w postaci cytrynianiu magnezu

400 mg magnezu w 1 saszetce
Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Składniki: sole magnezowe kwasu cytrynowego (magnez), regulator kwasowości – kwas cytrynowy, regulator kwasowości – wodorowęglan sodu, maltodekstryna, aromat, substancja słodząca – sukraloza, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

W zalecanej do spożycia dziennej porcji (1 saszetka):

Magnez - 400 mg (107%*)

Witamina B6 - 1,4 mg (100%*)

*DRWS - dzienna referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia niezbędna do uzyskania zamierzonego działania: 1 saszetka. Zawartość saszetki należy wsypać do szklanki wody, wymieszać i wypić bezpośrednio po przyrządzeniu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Zawartość w opakowaniu: 14 saszetek