Image Blog

Tydzień się jeszcze dobrze nie rozpoczął, a my mamy następny konkurs! Tym razem do zdobycia jest 5 podwójnych biletów na piątkowy koncert Maciej Tubis Trio i Magdalena Kumorek w ramach Geyer Music Factory!

Zasady są niezwykle proste. Wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi na nasze pytania! Odpowiedzi należy wysyłać na adres biuro@vitadiet.pl. Spośród wszystkich uczestników biorących udział w konkursie wybierzemy osoby, które otrzymają nagrody.

Regulamin

A oto pytanie:

Które produkty z oferty VitaDiet sprzedawane są w formie kropli? 

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na https://vitadiet.pl/pl/

Powodzenia!

 poprzednim konkursie odpowiedź brzmiała następująco: 

Najważniejszy składnik SaccharoBiotic250 to Saccharomyces boulardii DBV PG6763. Wyróżnia się tym, że przeżywa on drogę dotarcia do jelit, jest oporny na procesy trawienne oraz kwas żołądkowy, rozwija się szybciej niż Sacchromyces cerevisiae w temperaturze 37° C, a także lepiej znosi niskie (kwaśne) pH lub ekstremalnie niskie pH w warunkach trawiennych. Saccharomyces boulardii osiąga również wysoki poziom po 3 dniu od rozpoczęcia przyjmowania, a jego stężenie zaczyna spadać po 2 dniu od ostatniego przyjęcia i zostaje całkowicie wydalony 7 dnia po przerwaniu przyjmowania.