SaccharoBiotic250 - 20 kapsułek

17,90 zł

SACCHAROBIOTIC 250 – suplement diety zawierający drożdże probiotyczne Saccharomyces boulardii DBV PG6763.

 

Bezpieczeństwo zakupu

 

Darmowa dostawa powyżej 200 zł

 

Darmowy zwrot

SaccharoBiotic250 jest suplementem diety. 1 kapsułka produktu zawiera 250 mg drożdży Saccharomyces boulardii DBV PG6763 otrzymywanych w wyniku opatentowanego procesu produkcyjnego w standardzie GMP (europejski patent EP1693445).

SaccharoBiotic 250 (suplement diety) może być stosowany wspomagająco np .w trakcie przyjmowania antybiotyków, a także przed lub w trakcie odbywania dalekich podróży.


Saccharomyces boulardii przeżywa drogę dotarcia do jelit, jest oporny na procesy trawienne oraz kwas żołądkowy.
Sacchromyces boulardii rozwija się szybciej niż Sacchromyces cerevisiae w temperaturze 37° C, a także lepiej znosi niskie (kwaśne) pH lub ekstremalnie niskie pH w warunkach trawiennych.
Saccharomyces boulardii osiąga wysoki poziom po 3 dniu od rozpoczęcia przyjmowania, a jego stężenie zaczyna spadać po 2 dniu od ostatniego przyjęcia i zostaje całkowicie wydalony 7 dnia po przerwaniu przyjmowania.

Składniki: Saccharomyces boulardii DBV PG6763, inulina, kapsułka (substancja glazurująca -hydroksypropylometyloceluloza),L-leucyna.

W porcji dziennej (w 1 kapsułce):

Inulina - 100 mg

Saccharomyces boulardii DBV PG6763 -  5 x 109 jtk** 

**jtk - jednostka tworząca kolonię


* BIOOTIC S.boulardii - znak towarowy zarejestrowany przez GNOSIS

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Zawartość w opakowaniu: 20 kapsułek