Witamina D3 2000 IU AKAVIT – 120 kapsułek

18,90 zł

Witamina D3 2000 IU 120 kapsułek AKAVIT – suplement diety.

 

Bezpieczeństwo zakupu

 

Darmowa dostawa powyżej 200 zł

 

Darmowy zwrot

Witamina D3 w oleju z krokosza barwierskiego.

  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, mięśni, kości i zębów

Składniki: olej z nasion krokosza barwierskiego (Carthamus tinctorius), kapsułka miękka (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć - glicerol, woda oczyszczona),  cholekalcyferol (witamina D).

W zalecanej do spożycia porcji dziennej (w 1 kapsułce):

Witamina D - 50 µg (2000 IU) - 1000%*

*DRWS - dzienna referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Ostrzeżenie: Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Zawartość w opakowaniu: 120 kapsułek 

Produkty powiązane