Image Blog

Czy wiesz, że…

Włosy, skóra i paznokcie są nie tylko naszą wizytówką, ale wręcz odbiciem naszego stanu zdrowia. Osłabione, łamliwe włosy czy paznokcie, skóra pozbawiona blasku mogą sygnalizować, że w naszym organizmie brakuje witamin czy minerałów.

Każdy z nas chce wyglądać pięknie i zdrowo, mieć gładką skórę, gęste, lśniące włosy oraz mocne i zadbane paznokcie. Aby to osiągnąć konieczna jest przede wszystkim prawidłowo zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz właściwa pielęgnacja, dostosowana do potrzeb danej osoby. Niestety często sama dieta nie pokrywa naszego zapotrzebowania na witaminy i składniki odżywcze. W związku z tym należy sięgnąć po suplementy diety, które pomogą dostarczyć niezbędnych składników.

Suplement diety Dervit Max z biotyną został opracowany z myślą o wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje włosy, skórę oraz paznokcie. Dla codziennego uzupełnienia niezbędnych witamin i minerałów, wzbogacony o ekstrakty roślinne i aminokwasy.

Dlaczego Dervit Max z biotyną?

unikalna formuła 21+ Dervit Max z biotyną

wysoka zawartość biotyny 2,5 mg

potrójne źródło krzemionki (min. 12 mg krzemu)

nie zawiera stearynianu magnezu ani dwutlenku tytanu (transparentna kapsułka)

Suplement diety Dervit Forte z biotyną powstał w celu intensywnego wsparcia włosów, skóry i paznokci. Osłabione włosy i paznokcie, zniszczone zabiegami pielęgnacyjnymi, skóra pozbawiona blasku? Dervit forte z biotyną to rozwiązanie dla szybkiego, zróżnicowanego uzupełnienia niedoborów i budowy zasobów składników niezbędnych w organizmie.

Dlaczego Dervit Forte z biotyną?

unikalna formuła 21+ Dervit Forte z biotyną

wysoka zawartość biotyny 2,5 mg

potrójne źródło krzemionki (min. 12 mg krzemu)

rekomendowana dzienna porcja witaminy D 2000 IU*

nie zawiera stearynianu magnezu ani dwutlenku tytanu (transparentna kapsułka)