Dervit Beauty - 30 saszetek

259,20 zł

Suplement diety Dervit Beauty 30 saszetek zawiera składniki, które pomagają wspierać nasz naturalny cykl wytwarzania kolagenu.

 

Bezpieczeństwo zakupu

 

Darmowa dostawa powyżej 200 zł

 

Darmowy zwrot

Dervit beauty kolagen aminokwasy

Pielęgnacja przeciwstarzeniowa od wewnątrz1

2 Skóra składa się głównie z kolagenu i elastyny, dzięki którym zachowuje gęstość, jędrność i elastyczność. Aminokwasy stanowią budulec tych białek. Niestety, po 25 roku życia rozpoczyna się fizjologiczny proces starzenia się związany ze spadkiem ilości kolagenu w skórze. Proces ten potęgują czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, na które jesteśmy narażeni przez całe życie. Działanie anti-aging, takie jak zrównoważona dieta, zabiegi pielęgnacyjne, warto wdrożyć już po 25 roku życia.

 Produkt Dervit Beauty, wzbogacony o przebadaną klinicznie mieszankę DERMAVAL™, kwas hialuronowy, uzupełnia dietę o składniki niezbędne do procesu syntezy kolagenu: witaminę C oraz aminokwasy będące budulcem kolagenu.

 1 Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry oraz przyczynia się do ochrony składników komórkowych przed uszkodzeniem oksydacyjnym.to bogaty w przeciwutleniacze kompleks składający się z dziewięciu ekstraktów roślinnych  i  koncentratów:

  • owoce granatu,
  • pędy szparagów,
  • owoce piżmianu jadalnego,
  • owoce kawy arabiki,
  • kwiaty perełkowca japońskiego
  • owoce aceroli,
  • jagody Camu Camu,
  • jagody Acai,
  • owoce mangostanu właściwego

które pomagają wspierać nasz naturalny cykl wytwarzania kolagenu.

3 4 Wyniki badań klinicznych pokazują, że pojedyncza dawka 50 mg Dermavalu znacząco zmniejsza poziom enzymów elastazy i kolagenazy (dwóch enzymów prozapalnych, mających wpływ na degradację kolagenu) w surowicy, mimo że została podana na krótko przed spożyciem 75 g glukozy.

AminoDerm7 - kompleks 7 aminokwasów, w tym 3 kluczowych dla budowy skóry oraz włosów. L-glicyna, L-prolina, L-lizyna pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu,   L-leucyna  wraz z kwasem hialuronowym zapewniają optymalne nawilżenie skóry.

Składniki Dervit Beauty. Suplement diety. Zawiera substancję słodzącą. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny     w zalecanej dziennej porcji: max. 0,045 mg). Składniki: Amino Derm7 (L-glicyna, L-prolina, L-arginina, chlorowodorek L-lizyny, L-leucyna, L-alanina, L-walina), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, koncentrat soku z owoców aceroli w proszku (Malpighia glabra L.) (standaryzowany na 34% witaminy C), odwodniony koncentrat soku buraka czerwonego (Beta vulgaris), aromat wieloowocowy, mieszanka ziołowo-owocowa Dermaval™ * [ekstrakt z owoców granatu (Punica granatum L.), koncentrat z pędów szparagu w proszku (Asparagus officinalis L.), koncentrat z owoców piżmianu jadalnego w proszku (Abelmoschus esculentus), ekstrakt z nasion kawyarabskiej (Coffea arabica), kwercetyna – ekstrakt z kwiatów perełkowca japońskiego (Sophora japonica L.),  koncentrat soku owoców aceroli w proszku (Malpighia glabra L.), koncentrat soku z owoców jagód Camu Camu (Myrciaria dubia), maltodekstryna, koncentrat   z owoców jagód Acai (Euterpe oleracea mart), koncentrat z owoców mangostanu właściwego (Garcinia mangostana)], kwas hialuronowy, przeciwutleniacz - kwas  askorbinowy, substancja słodząca - sukraloza.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1 saszetka.

Sposób użycia: Do 100 ml (pół szklanki) chłodnej lub ciepłej (niewrzącej) wody wsypać zawartość 1 saszetki i wymieszać. Wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Ostrzeżenia: Nie stosować u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.  Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia są istotne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

 

* Znak towarowy Dermaval ™ jest własnością VDF FutureCeuticals

1Oświadczenia EFSA

2Monika Morąg, Agnieszka Burza, Budowa, właściwości i funkcje kolagenu oraz elastyny w skórze, Journal of Health Study and Medicine, 2017, nr 2, 77-100

Anna Nowicka-Zuchowska, Aleksander Zuchowski, Kolagen – rola w organizmie i skutki niedoboru, Lek w Polsce, VOL 29 NR 11/12’19 (342/343)

3 Reyes-Izquierdo T, Nemzer B, Argumedo R, Shu C, Pietrzkowski Z, Dermaval™ inhibits glucose-induced neutrophil elastase activity in healthy subjects, Nutrition and Dietary Supplements 2014:6

4https://www.futureceuticals.com/dermaval