SENNIO forte z melatoniną – 30 kapsułek

12,90 zł

SENNIO forte z melatoniną – suplement diety wspomagający zasypianie.

 

Bezpieczeństwo zakupu

 

Darmowa dostawa powyżej 200 zł

 

Darmowy zwrot

  • Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.
  • Chmiel ma działanie kojące i wspomaga dobry sen.
  • Magnez oraz witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
  • Melisa lekarska wspomaga odprężenie i zasypianie.
  • Witania ospała (Ashwagandha) przyczynia się do osiągnięcia stanu relaksu.

Składniki: Ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis), tlenek magnezu (magnez), ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus), kapsułka (żelatyna), ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera), L-leucyna, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), chlorowodorek tiaminy (tiamina), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna (żel celulozowy), melatonina. 

W zalecanej do spożycia dziennej porcji:

Nazwa składnikaw 1 kapsułce
Ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis) 200 mg
Ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus) 120 mg

Ekstrakt z witanii ospałej (Withania somnifera)

w tym: zawartość witanolidów

50 mg

1,25 mg

L-leucyna 18 mg 
Tiamina 2,2 mg (200%*)
Witamina B6 2,8 mg  (200%*)
Magnez 72 mg (19,2%*)
Melatonina 1 mg

*DRWS - dzienna referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia dla dorosłych: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci , kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Ostrzeżenie: W trakcie stosowania produktu nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych, ani obsługiwać urządzeń mechanicznych. Nie łączyć ze spożywaniem alkoholu i lekami, w tym roślinnymi. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zawartość w opakowaniu: 30 kapsułek

Produkty powiązane