Melatonina 1 mg - 90 tabletek

8,90 zł

MELATONINA – suplement diety wspomagający zasypianie.

 

Bezpieczeństwo zakupu

 

Darmowa dostawa powyżej 200 zł

 

Darmowy zwrot

Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.
Składniki: substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna (żel celulozowy), substancja utrzymująca wilgoć– sorbitol, L-leucyna, melatonina.
Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia dla dorosłych: 1 tabletka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Ostrzeżenie: Nie należy stosować w okresie prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn, nie łączyć ze spożywaniem alkoholu i innymi lekami, w tym roślinnymi. 

W zalecanej do spożycia dziennej porcji:

Nazwa składnika     
w 1 tabletce     
Melatonina

   1 mg

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zawartość w opakowaniu: 90 tabletek 

Produkty powiązane